medal users operator file smartphone

Merkez Servis Hizmetleri

Uzun yıllar boyunca Merkez ev aletlerini kullanmanın keyfini çıkaracaksınız. Merkez Yetkili Servis güvencesini daha uzun yaşamanız için çok özel bir çözüm ürettik: +4 yıl ek garanti hizmetimiz ile ürünleriniz güvencemiz altında.

7 yıl boyunca garantiyi ve yetkili servis güvencesini dert etmeyin. Ürünleriniz güvencemiz altında.

Servis Hizmetlerimiz

Merkez ev aletleri, satın almanızdan itibaren 3 yıla kadar üretici garantisi altındadır.

  • 2 yıl garanti kapsamına giren ürünler: Solo ve ankastre ocaklar, aspiratörler, davlumbazlar, midi fırınlar, küçük ev aletleri, elektrikli süpürgeler, kişisel bakım ürünleri ve ani su ısıtıcıları. 3 yıl garanti kapsamına giren ürünler: Solo ve ankastre buzdolapları, derin dondurucular, çamaşır makineleri, fırınlar, kurutma makineleri, midi bulaşık makineleri, şofbenler, klimalar, su arıtma cihazı, su sebilleri ve elektrikli termosifonlar (220 V).Otel, çamaşırhane vb. ticari amaçlı yerlerde kullanılmak üzere satın alınan ürünlere ek garanti belgesi yapılmaz. Cihazınızın garanti belgesi yerine geçen ek garanti servis fişinizi ve ürün satış faturanızı garanti sürenizin bitimine kadar saklayınız. Ürün ve model bazında hangi ürünlere ek garanti satışı yapıldığı, fiyat bilgisi ve fatura tarihinden itibaren satın alma süresi konularında daha detay bilgi için 444 28 35 Merkez Çağrı Merkezi'ni arayabilir veya Servislerimiz ile irtibata geçebilirsiniz.Sitede bulunan tüm fiyatlar tavsiye edilen fiyatlardır.
  • Ürünlerinizin onarımı için eğitilmiş uzman teknisyen kadrosu ile Merkez yetkili servisleri, size bu hizmeti en iyi ve güvenilir şekilde sunar.